Nieuwe collega | even voorstellen...

Sinds 1 juli maakt Kirstin Defesche onderdeel uit van ons team. Ze heeft jarenlange ervaring als HR consultant in de commerciële, zakelijke dienstverlening. Met haar kennis en ervaring is ze een ware toevoeging aan ons team.
“Van het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling en het werkplezier van mensen, krijg ik de meeste energie. Een goed voorbeeld daarvan is het project bij Chemelot Career Center, waar ik de rol van mentor vervul en trainer ben in het Talentmanagementprogramma. Ik zorg dat de trainees op een vernieuwde manier naar zichzelf en naar hun omgeving leren kijken.”


Daarnaast zal mijn rol als HR vernieuwer zich richten op de HR interim dienstverlening. In overleg met onze klanten kunnen we de gewenste en juiste invulling geven aan projectondersteuning en interim HR opdrachten. Zo kunnen we onze klanten ontlasten met het werk, dat is waar onze kracht en passie in ligt.


Ik kijk uit naar een persoonlijke kennismaking!


Contactgegevens

e-mail: Kirstin@hrmoovs.nl

telefoon: +31655760016


#team #HRMoovs

1,220 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

Bezoekadres

Bergerstraat 2

6226 NA Maastricht

KvK: 58964444

Certificering/licenties

© 2018 HRMoovs B.V. | KvK 58964444 |

 

  • Instagram HRMoovs
  • Facebook HRMoovs
  • LinkedIn HRMoovs